на главную
ovac.ch
головна /форум /   фотогалерея / робота / міські оголошення 
 
візитівка міста герб та прапор історія мер міста міста-партнери

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

  громадські організації
політичні партії
засоби масової інформації
міські новини
 
 
ЕКОНОМІКА МІСТА
основні галузі економіки
підприємства
банки
бізнес-інформація
чернігівський міський центр    зайнятості
 
 
ГУМАНІТАРНА СФЕРА
освіта
охорона здоров’я
культура
історичні пам'ятки
спорт
 
 
АКТУАЛЬНО

дозвільний центр

мережа пунктів тестування та    графік проведення зовнішнього    незалежного оцінювання

реєстрація підприємницької    діяльності

виділення земельних ділянок

реструктуризація заборгованості за    житлово-комунальні послуги

встановлення та реєстрація    лічильників

відповідальні організації за надання    житлово-комунальних послуг

тарифи на житлово-комунальні    послуги

архівна справа і діловодство

правила Благоустрою м.Чернігова

перелік громадських приймалень

 
   
 


Чернігів

Загружаем курс доллара от minfin.com.ua… 
Бізнес-інформація

 

від 17 червня 2008 року № 168:

 

  1. Стоматологічний кабінет Нижника Юрія Васильовича по вул. Шевченка,33-а, загальною площею 31,3 кв.м., обладнаного підрядним способом у власних приміщеннях.
  2. Надбудова приміщень для ігротеки із реконструкцією фасадів (перша черга) ЗАТ комбінату громадського харчування "Новий Чернігів" по вул. П'ятницькій,50, загальною площею 436 кв.м., збудованої підрядним способом.
  3. Склад непродовольчих товарів із улаштуванням виїзду з території на вул. Дніпровську ВАТ "Чернігівська механізована колона "М'ясомолтехпром" по вул. Дніпровській,20, загальною площею 327,6 кв.м., збудованого підрядним способом.

Рішенням виконкому Чернігівської міської ради
від 17 червня 2008 року №167 надано дозвіл:

 

  1. Управлінню державного департаменту України з питань виконання покарань у Чернігівській області для будівництва церкви для виправної колонії №44 по вул. Промисловій,38, на земельній ділянці, яка знаходиться в постійному користуванні за згодою Державного департаменту України з питань виконання покарань.
  2. Барбашу Сергію Єгоровичу для реконструкції власної частини нежитлової будівлі на орендованій земельній ділянці по вул. Інструментальній,34 для улаштування станції технічного обслуговування автомобілів та автомийки з автономним джерелом теплопостачання.
  3. ВАТ "Домобудівник" для будівництва групи чотириповерхових житлових будинків секційного типу, магазинів, трансформаційної підстанції по вул. Красносільського у мікрорайоні Масани із улаштуванням автономного джерела теплопостачання у кожній квартирі.

Рішенням виконкому Чернігівської міської ради
від 12 травня 2008 року №121 надано дозвіл:

1. На будівництво згідно з розробленою проектно – кошторисною документацією ВАТ "Облтеплокомуненерго" для реконструкції трьох котелень за згодою фонду комунального майна.

Рішенням виконкому Чернігівської міської ради
від 26 травня 2008 року № 140 надано дозвіл:

    1. ТОВ "ЧернігівГазСпецСервіс" для будівництва автомобільного газового заправного пункту (АГЗП) на орендованій земельній ділянці по вул.Кольцевій.
    2. КП "Чернігівбудінвест" міської ради для будівництва групи багатоквартирних житлових будинків на орендованій земельній ділянці по вул. Бєлова – Кільцева.
    3. Управлінню житлово – комунального господарства міської ради для реконструкції магістральної тепломережі ТЕЦ по пр-ту Миру в м.Чернігові.
    4. КП "Чернігівводоканал" міської ради для будівництва вуличного колектору по вул.Пухова від провулку Жовтневого до вул.Одінцова.
    5. Управлінню капітального будівництва міської ради для будівництва 93-квартирного житлового будинку на орендованій земельній ділянці в мікрорайоні "Масани" по вул.Незалежності,11.


Рішенням виконкому Чернігівської міської ради
від 3 квітня 2008 року № 78 надано дозвіл:

1. Парафії св.вмц. Параскеви П'ятниці Української Православної церкви Київського Патріархату для будівництва водопроводу на території П'ятницької церкви по вул. Гетьмана Полуботка,3 із встановленням дворової водопровідної колонки.

Рішенням виконкому Чернігівської міської ради
від 21квітня 2008 року № 97 надано дозвіл:

    1. Глуховій І.М. для реконструкції орендованого нежитлового приміщення по вул. Текстильників,39 під більярдний зал та бар за згодою фонду комунального майна міської ради з улаштуванням автономного джерела теплопостачання.
    2. Мамченку С.М. для улаштування трьох тимчасових споруд із полегшених конструкцій для занять та відпочинку спортсменів на орендованій земельній ділянці бази відпочинку (елінг) на лівому березі р.Десна.
    3. ПБП "МІП" для будівництва двоповерхової будівлі магазину непродовольчих товарів замість знесеної будівлі на орендованій земельній ділянці по вул.Примакова,2 із надбудовою 3-го поверху згідно з рішенням суду.
    4. Чернігівській виправній колонії №44 Державного департаменту України з питань виконання покарань для будівництва багатоквартирного житлового будинку в 1-му мікрорайоні житлового масиву "Масани".
    5. ТОВ "Житлокомунсервіс" для виконання земляних планувальних робіт для будівництва другої черги багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення, улаштуванням автономного джерела теплопостачання у кожній квартирі та відкритої автостоянки на орендованій земельній ділянці по пр.Миру,261.
    6. ТОВ "Десна" –ФК", ПБП "Аміго" для будівництва торгово-офісного комплексу на власній та орендованій земельній ділянці по вул. Чернишевського,3.
    7. Центральному територіальному УКБ Міністерства оборони України для будівництва 162-квартирного житлового будинку з прибудовою одноповерхового приміщення для розміщення шахово-шашкового клубу на 1-му поверсі та підвищувальної насосної станції на земельній ділянці, яка знаходиться в постійному користуванні по вул.Волковича,2-б із виділенням черговості будівництва.
    8. ТОВ "БК "Акваріум" для будівництва торгового комплексу в підземному переході біля ТЦ "Мега-Центр" на орендованій земельній ділянці на розі вул.Київської-Щорса та пр.Миру.
    9. ТОВ "Гуртово-роздрібний комплекс "СеДаМ" для будівництва адміністративної будівлі з вбудованими магазинами та кафе на орендованій земельній ділянці на розі вул.Щорса та пр.Миру.
    10. ПП "Ельдорадо Чернігів" для реконструкції приміщення по пр.Перемоги,73 для розважального центру з розміщенням гральних автоматів, казино, бару за згодою ТОВ "Калерія" та СПД Лупіни Н.В., на орендованій земельній ділянці.
    11. ВАТ "Домобудівник" для будівництва 153-квартирного житлового будинку №27-а на орендованій земельній ділянці в другому містобудівному комплексі першого житлового мікрорайону "Масани".
    12. КП "Чернігівбудінвест" міської ради для будівництва багатоповерхового житлового будинку з офісними приміщеннями на першому поверсі, підземним паркінгом та улаштуванням автономного джерела теплопостачання у кожній квартирі на орендованій земельній ділянці вул.Войкова,24.

Затверджено акти по державних приймальних комісіях
від 21 квітня 2008 року №98:

    1. Цех з виготовлення кондитерських виробів ПП "Союз-Мост" по вул.Інструментальній,9, загальною площею 554,2 кв.м, обладнаного підрядним способом у власних приміщеннях.
    2. 36-квартирний житловий будинок (третя черга, третя секція 162-квартирного житлового будинку з прибудованими нежитловими приміщеннями) Центрального територіального управління капітального будівництва Міністерства оборони України по вул. Волковича,2-б, загальною площею 2343,9 кв.м., збудованого підрядним способом.
    3. Багатоквартирний житловий будинок (1-ша черга будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення для розміщення фітнес-клубу з учбовим та спортивним блоками та вбудовано-прибудованим продовольчим магазином) ВАТ "Чернігівбуд" по вул. Пухова,101-а, загальною площею 2262,5 кв.м, збудованого підрядним способом.


Рішенням виконкому Чернігівської міської ради
від 17 березня 2008 року № 66 надано дозвіл:

    1. ЗАТ "Ринковий комплекс "Нива" для реконструкції частини ринку, прилеглої до вул. 50 років СРСР як 3-ї черги реконструкції ринку "Нива"
    2. ТОВ "Житлобудсервіс" для будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудовано – прибудованими приміщеннями громадського призначення та улаштуванням автономного джерела теплопостачання у кожній квартирі на орендованій земельній ділянці по вул. 1-ї Гвардійської Армії,39-а

Затверджено акти по державних приймальних комісіях
від 17 березня 2008 року №67:

    1. Двоповерхова будівля з магазином продовольчих товарів, приміщеннями соціального призначення з автономним джерелом теплопостачання ПП "Союз-Мост" по пр.Миру, 194, корпус 2, загальною площею 2234,90 кв.м., збудованої підрядним способом.
    2. Житловий будинок на 40 квартир з надбудованим мансардним поверхом та з прибудованим магазином ЗАТ "Промбудекологія" по вул.Малясова,19, загальною площею 3024,52 кв.м., збудованого підрядним способом.


До уваги підприємств міста

    У Державному бюджеті на 2008 рік передбачені кошти для надання кредитів на реалізацію інноваційних та інвестиційних проектів у галузях економіки, у першу чергу із впровадження передових енергозберігаючих технологій та технологій з виробництва альтернативних джерел палива.
    Державним агентством України з інвестицій і інновацій проводитиметься конкурсний відбір, визначення переможців та надання державних коштів на реалізацію проектів.
    Консультації з підготовки інноваційних та інвестиційних проектів, отримання інформаційних карток проекту для заповнення можна отримати в Головному управлінні економіки облдержадміністрації за тел. 4-91-68 та 698-030 та у представника Державної інноваційної фінансово-кредитної установи в Чернігівській області за тел. 699-816 та 8-050-415-67-97.
    Інформація щодо механізму проведення відбору проектів на державному рівні буде надана додатково.


Рішенням виконкому Чернігівської міської ради від 19 лютого 2008 року № 35 надано дозвіл:

    1. ТОВ "Зірка плюс" для реконструкції власного приміщення по вул. Толстого, 28 для поліграфічного виробництва.

    2. ДП "УкрСіверБуд" ЗАТ "ДСК" для проведення археологічних робіт для будівництва багатоповерхового житлового будинку на орендованій земельній ділянці по вул.Савчука,7-в з улаштуванням автономного джерела теплопостачання у кожній квартирі.

    3. КП "Чернігівбудінвест" міської ради для проведення археологічних робіт для будівництва багатоповерхового житлового будинку на орендованій земельній ділянці по вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 41-в (будівельна адреса).

    4. КП "Чернігівбудінвест" міської ради для проведення археологічних робіт для будівництва торговельно-офісного центру на орендованій земельній ділянці по пр. Перемоги, 64.

    5. КП "Чернігівбудінвест" міської ради для проведення археологічних робіт для будівництва багатоповерхового житлового будинку з офісними приміщеннями на орендованій земельній ділянці по вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 41 (будівельна адреса).

    6. КП "Чернігівбудінвест" міської ради для проведення археологічних робіт для будівництва багатоповерхового житлового будинку з офісними приміщеннями на першому поверсі, підземним паркінгом та улаштуванням автономного джерела теплопостачання у кожній квартирі по вул. Войкова, 24.

    7. ТОВ "Кооперативне підприємство"Чернігівський колос" для реконструкції торгових рядів біля м'ясного павільйону Центрального ринку з установленням тимчасових споруд на орендованій земельній ділянці по вул. Примакова, 1.

    8. ТОВ "Десна-Інвестбуд" для виконання археологічних робіт для будівництва багатоповерхових житлових будинків із вбудовано-прибудованими приміщеннями соціального призначення на орендованій земельній ділянці по вул. Войкова, 36-а зі знесенням житлового будинку по вул. Войкова, 30.

    9. ТОВ "Слов'яни" для реконструкції існуючих власних приміщень колишньої автобази для улаштування цеху з переробки полімерних відходів та адміністративно-побутового приміщення по вул. Робочій, 6.

    10. ВАТ "Чернігівбуд" для будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення для розміщення фітнес-клубу з учбовим та спортивним блоками та вбудовано-прибудованим продовольчим магазином на орендованій земельній ділянці по вул. Пухова, 101-а.

    11. Будівництво згідно з розробленою проектно-кошторисною документацією Фонду комунального майна міської ради для капітального ремонту частини приміщень готелю "Спорт" на території стадіону ім. Ю.О.Гагаріна по вул. Шевченка, 61.

Затверджено акти по державних приймальних комісіях від 19 лютого 2008 року №36:

    1. 198-квартирного житлового будинку Центрального територіального управління капітального будівництва Міністерства оборони України по вул. Курсанта Єськова, 4, загальною площею 11852,9 кв. м., збудованого підрядним способом.

    2. Кафе "Театральне" із улаштуванням автономного джерела теплопостачання та літнього майданчика ТОВ "Підприємство громадського харчування кафе "Театральне" по вул. Магістратській, 1, загальною площею кафе 458,9 кв.м, та літнього майданчику 255,3 кв.м, реконструйованого та збудованого підрядним способом.

    3. 36-квартирного житлового будинку (3-й пусковий комплекс 4-ї черги, секція "Е", 99-квартирного житлового будинку із вбудовано-прибудованими нежитловими приміщеннями ВАТ "ПМК-210" по вул. Седнівській (вул. Рокоссовського, 70), загальною площею 3396,0 кв.м, збудованого підрядним способом.

    4. Приміщення пекарні та прибудови приміщення складу борошна і цеху із виробництва хлібобулочних виробів ТОВ "Технічний Центр Енергія" по вул. Щорса, 59, загальною площею 841,3 кв.м, реконструйованого та збудованого підрядним способом.


У січні 2008 року виконкомом міської ради:

     Видано дозвіл на будівництво:

     1. КП "Чернігівбудінвест" міської ради для будівництва 4-ої секції групи житлових будинків на орендованій земельній ділянці по вул.Бєлова,31

     2. ПП "Жаквін" для будівництва автомийки на 2 бокси, пункт шиномонтажу та автостоянки по вул.Щорса,54

     3. КП "Чернігівводоканал" міської ради для переобладнання побутового корпусу №1 на ділянці каналізаційних очисних споруд для хіміко-бактеріологічної лабораторії стічної води (с. Гущин)     Затверджено акти державних приймальних комісій з прийому у експлуатацію:


     1. 45-ти квартирного житлового будинку (1-ша секція, 1-й пусковий комплекс будівництва групи житлових будинків) з улаштуванням 5-ти квартир у двох рівнях, розміщених на 9-му та 10-му поверхах, КП "Чернігівбудінвест" по вул.Воїнів-інтернаціоналістів,41-а, загальною площею 3566,0 кв. м., збудованого підрядним способом.

     2. 36-квартирного житлового будинку (друга секція, 2-й пусковий комплекс будівництва групи житлових будинків) КП "Чернігівбудінвест" по вул.Воїнів-інтернаціоналістів,41-а, загальною площею 2568,0 кв. м, збудованого підрядним способом.


     3. Торгових рядів на території центрального ринку ТОВ "Кооперативне підприємство "Чернігівський колос" по вул.Примакова,1 (біля приміщення пральні), загальною площею 117,4 кв. м, збудованих господарським способом.

     4. Прибудови поліклініки зі стоматологічним кабінетом до житлового будинку по вул.Незалежності,56 мікрорайону "Масани" (3-тя черга будівництва) ВАТ "Домобудівник", загальною площею 225,5 кв. м, збудованої господарським способом.

Житлове будівництво по м.Чернігову станом на 01.01.2008 року (word)


Чернігів відкритий для співробітництва

     23-24 листопада 2006 року у м. Чернігові відбувся Міжнародний інвестиційний форум під гаслом «Інвестиції заради майбутнього». Форум був спрямований на висвітлення інвестиційно-туристичного потенціалу міста і області та залучення інвестицій у розвиток інфраструктури туристично – рекреаційної галузі та розбудови і відновлення індустріального потенціалу.
     У роботі Форуму взяли участь представники міністерств відповідної спрямованості, посольств та торгових місій іноземних держав, малого, середнього та великого бізнесу як з України, так і з закордону, потенційні інвестори та туристичні оператори України.
     Форум проходив у декілька етапів у форматі круглих столів, семінарів - практикумів та коопераційних бірж. Запрошеним були запропоновані туристичні та ознайомчі поїздки по місту.
     Протягом першого дня, 23 листопада, перед учасниками круглого столу «Місто Чернігів: інвестиційний та туристичний потенціал», підготовленого Чернігівською міською радою виступили: Валерій Кокоть, перший заступник міського голови, Володимир Бурдов, начальник управління інвестицій і туризму Чернігівської міської ради, Денис Дьомін, начальник відділу зовнішніх зв’язків, Тетяна Коржинська, начальник відділу туризму, Ольга Демченкова, начальник дозвільного центру та Петро Гребень, заступник начальника управління архітектури та містобудування. На прикладі «Схеми перспективного розвитку туризму м. Чернігова» були презентовані можливості розвитку туристичної інфраструктури міста. Управлінням інвестицій і туризму були представлені незадіяні земельні ділянки придатні для освоєння та розбудови. Потенційні інвестори ознайомилися зі спрощеною системою реєстрації та перспективами ведення бізнесу в місті Чернігові.
     Присутній на «круглому столі» заступник міністра культури і туризму Ігор Приставський позитивно відзначив роботу міської влади, яка ведеться в напрямку розвитку туристичної галузі міста. «Переконаний, що Чернігів може справді претендувати на звання туристичної Мекки України», зазначив Ігор Романович. Його підтримала і радник голови Держтуризму курортів України з питань інвестицій Олена Соколова. «Я приємно вражена напрацюваннями Чернігівської міської влади щодо розвитку туризму та залучення інвестицій в цю галузь. Ця робота є дуже важливою, адже світовий досвід показує: інвестор приходить туди, де активна місцева влада», зазначила пані Соколова.
     Учасники Форуму високо оцінили рівень проведення заходу та відзначили позитивні зміни, що відбулися в напрямку залучення інвестицій та співпраці з потенційними інвесторами та представниками інфраструктурних закладів.
     Можливості м. Чернігова вперше були представлені на заході подібного рівня в рамках окремого «круглого столу». В майбутньому планується регулярне проведення подібних заходів із залученням коштів міжнародних організацій та фондів. До речі, цьогорічний Форум також був проведений без витрат із бюджету міста.


 

Зросте конкурентоспроможність Чернігова!

     31 жовтня 2006 року на дев’ятій сесії Чернігівської міської ради п’ятого скликання схвалено План посилення конкурентоспроможності Чернігова – документ, який визначає основні напрями діяльності із залучення інвестицій та розвитку туристичного потенціалу міста на середньотермінову перспективу.

    
Робота над розробкою Плану тривала з липня. Була створена робоча група з питань економічного розвитку, залучення зовнішніх інвестицій та розвитку туристичного потенціалу м. Чернігова, до якої входили як депутати міської та обласної рад, посадові особи виконавчих органів міської ради, так і представники середнього і великого бізнесу. Також до складу робочої групи були залучені експерти проекту "Економічний розвиток міст", представники ОБСЄ та Українського центру сприяння іноземному інвестуванню.
     В рамках розробки Плану було проведено великий обсяг аналітичної роботи. Зокрема, підготовлено профіль громади Чернігова, здійснено опитування думки підприємців, проведено SWOT-аналіз сильних та слабких сторін міста.
     План складається з двох критичних питань – залучення інвестицій та розвитку туризму. Документом визначено 7 стратегічних цілей, розбитих на оперативні цілі; визначено конкретні заходи, призначено виконавців, відповідальних за їх досягнення. Контролювати стан виконання Плану буде спеціально призначений комітет управління впровадженням у складі державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів міської та обласної ради, підприємців та науковців. Координація роботи з реалізації Плану покладена на управління інвестицій і туризму міської ради.
     План враховує раніше прийняті стратегічні документи, зокрема, Генеральний план та Перспективну схему розвитку туризму і визначає конкретні механізми реалізації визначених у цих документах напрямів розвитку.
     Схвалення цього документу відкриває перспективу розширення співробітництва з проектом “Економічний розвиток міст” та залучення додаткових коштів в економіку міста, а також налагодження і розвитку співпраці з іншими міжнародними організаціями та фондами. Реалізація Плану створить сприятливі умови для залучення зовнішніх інвестицій та значного збільшення кількості туристів, створення нових робочих місць та збільшення надходжень до бюджету.
     З Планом можна буде ознайомитись на офіційному веб-порталі Чернігівської міської ради (www.chernigiv-rada.gov.ua).

 

ПЛАН ПОСИЛЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ м. ЧЕРНІГОВА

 


Чернігів: триває підготовка плану
посилення конкурентоспроможності міста

     Чернігівська міська рада спільно з проектом "Економічний розвиток міст" Агентства США з міжнародного розвитку провели друге засідання постійної робочої групи з питань економічного розвитку, залучення зовнішніх інвестицій та розвитку туристичного потенціалу Чернігова.
     "У світі існує величезна конкуренція за інвестиції, місто повинне переконати потенційного інвестора вкласти гроші саме сюди," – наголосив радник проекту Петро Кошуков.
     Начальник управління інвестицій і туризму міськради Володимир Бурдов навів приклади незадіяних виробничих площ у місті, а начальник управління архітектури та містобудування Людмила Павлінська розповіла про наявні земельні ділянки, які можна запропонувати інвестору.
     Вони підкреслили, що попереду – значна робота з інвентаризації та створення інформаційної бази щодо землі і виробничих площ, тільки тоді діалог з інвестором буде успішним.
     Про роботу, яка ведеться в галузі туризму розповіла начальник відділу туризму Тетяна Коржинська. Вона вважає, що для нормальної організації туристичної діяльності у місті треба спочатку сформувати нормативно-правову базу, а потім переходити до розбудови інфраструктури і таке інше.
     До складу робочої групи, яку очолює перший заступник міського голови Валерій Кокоть, входять депутати міської та обласної рад, посадові особи виконавчих органів міської ради та представники місцевих підприємств. До роботи залучені також експерти проекту "Економічний розвиток міст", представники ОБСЄ та Українського центру сприяння іноземному інвестуванню.
     Всі чернігівці можуть взяти участь в процесі планування, надіславши свої пропозиції до проекту стратегічних і оперативних цілей на електронну адресу chernigiv-plan@online.ua


Додатки:

критичні питання (word, doc)
проекти цілей (інвестиції) (word, doc)
проекти цілей (туризм) (word, doc)


Увага: розшукуються ідеї!

Шановні чернігівці!

     Інформуємо Вас, що у нашому місті створено робочу групу з питань залучення інвестицій та розвитку туристичного потенціалу. До складу групи, яку очолює перший заступник міського голови Валерій Кокоть, входять представники бізнес-структур Чернігова, депутати різних рівнів, посадові особи міськвиконкому та облдержадміністрації.
     Координує діяльність робочої групи управління інвестицій і туризму Чернігівської міської ради. Результатом першого засідання стало проведення аналізу переваг та недоліків міста Чернігова (SWOT-аналізу). Аналіз здійснювався на основі профілю громади, підготовленого управлінням економіки міської ради, та даних опитування думки підприємців, проведеного у серпні поточного року.
     Наступним завданням є визначення цілей (стратегічних та оперативних), завдань та відповідальних виконавців майбутнього Плану посилення конкурентоспроможності Чернігова, основні напрями якого – сприяння залученню інвестицій та розвиток туристичного потенціалу. В цьому учасники робочої групи потребують допомоги чернігівців. Адже лише спільними зусиллями можна перетворити рідний Чернігів на місто, в якому хочеться жити і працювати, де багата історія органічно поєднується з сучасними можливостями розвитку.
     Всіх чернігівців, яким небайдужа доля рідного міста, запрошуємо взяти участь у процесі стратегічного планування. Зробити це можна, надіславши власні пропозиції до майбутнього Плану посилення конкурентоспроможності Чернігова відповідно до зазначених критичних питань (залучення інвестицій та розвиток туризму), на електронну адресу chernihiv-plan@online.ua або поштою на адресу 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7, управління інвестицій і туризму.
     Переконливе прохання дотримуватися наступних вимог до оформлення: обсяг – максимум 5 сторінок друкованого тексту, шрифт – Times New Roman 14, міжрядковий інтервал 1,5. Матеріали приймаються до 25 жовтня 2006 р.
     Всі пропозиції будуть уважно розглянуті учасниками робочої групи, і найбільш раціональні з них обов’язково увійдуть до Плану посилення конкурентоспроможності Чернігова. Автори найперспективніших пропозицій обов'язково будуть відзначені.

     Створимо майбутнє міста разом!

Додатки:

ПРОФІЛЬ ГРОМАДИ (zip)

ОПИТУВАННЯ ДУМКИ ПІДПРИЄМЦІВ (zip)

АНАЛІЗ ПЕРЕВАГ ТА НЕДОЛІКІВ М. ЧЕРНІГОВА
З ТОЧКИ ЗОРУ ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ ТА РОЗВИТКУ ТУРИСТИЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ
(word, doc)


[версія для друку]
 

Українські міста в Iнтернеті


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика 


© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2021
При повному або частковому використанні матеріалів посилання на www.chernigiv.osp-ua.info є обов’язковим. Відповідальність за достовірність матеріалів покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk