на главную
головна /форум /   фотогалерея / робота / міські оголошення 
 
візитівка міста герб та прапор історія мер міста міста-партнери

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

  громадські організації
політичні партії
засоби масової інформації
міські новини
 
 
ЕКОНОМІКА МІСТА
основні галузі економіки
підприємства
банки
бізнес-інформація
чернігівський міський центр    зайнятості
 
 
ГУМАНІТАРНА СФЕРА
освіта
охорона здоров’я
культура
історичні пам'ятки
спорт
 
 
АКТУАЛЬНО

дозвільний центр

мережа пунктів тестування та    графік проведення зовнішнього    незалежного оцінювання

реєстрація підприємницької    діяльності

виділення земельних ділянок

реструктуризація заборгованості за    житлово-комунальні послуги

встановлення та реєстрація    лічильників

відповідальні організації за надання    житлово-комунальних послуг

тарифи на житлово-комунальні    послуги

архівна справа і діловодство

правила Благоустрою м.Чернігова

перелік громадських приймалень

 
   
 


Чернігів

Загружаем курс доллара от minfin.com.ua… 
Виділення земельних ділянок


НАБУТТЯ ПРАВА НА ЗЕМЛЮ ГРОМАДЯНАМИ
ТА ЮРИДИЧНИМИ ОСОБАМИ

Громадяни та юридичні особи набувають права власності та права користування земельними ділянками, із земель державної або комунальної власності, за рішенням органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування в межах їх повноважень, визначених Земельним кодексом України.
Набуття права на землю громадянами та юридичними особами здійснюється шляхом передачі земельних ділянок у власність або надання їх у користування.
Передача земельних ділянок, безоплатно, у власність громадян у межах норм, визначених статтею 121 Земельного кодексу України, проводиться один раз по кожному виду використання.
Громадяни або юридичні особи, зацікавлені в одержанні земельних ділянок із земель державної або комунальної власності, або зміни цільового призначення, звертаються з відповідною заявою, клопотанням до міської ради. До клопотання додаються документи, що обґрунтовують її розмір, призначення та місце розташування, викопіювання з генерального плану міста або іншої містобудівельної документації, копія плану земельної ділянки з нанесенням на ній варіантів розміщення, із зазначенням загальної площі (зазначається склад угідь – у разі наявності).
Міська рада розглядає заяву, клопотання у місячний термін і приймає відповідне рішення про передачу або надання земельної ділянки, а у разі необхідності розроблення проекту відведення земельної ділянки, надає згоду.
Право власності та право постійного користування на земельну ділянку виникає після одержання її власником або користувачем документа, що посвідчує право власності чи право постійного користування земельною ділянкою та його державної реєстрації.
Право на оренду земельної ділянки виникає після укладання договору оренди і його державної реєстрації.
Приступати до використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі (на місцевості), одержання документа, що посвідчує право на неї та державної реєстрації забороняється.
Для отримання необхідної інформації та роз’яснень щодо регулювання земельних відносин у м. Чернігові, громадянам та юридичним особам необхідно звертатись до відділу земельних ресурсів міської ради за адресою: вул. Коцюбинського, 50-а, тел. 164548, 164-649 у робочі дні з 9 до 13, прийом громадян з особистих питань кожного четверга з 9 до 13.


[версія для друку]
 

Українські міста в Iнтернеті


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика 


© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2021
При повному або частковому використанні матеріалів посилання на www.chernigiv.osp-ua.info є обов’язковим. Відповідальність за достовірність матеріалів покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk