на главную
головна /форум /   фотогалерея / робота / міські оголошення 
 
візитівка міста герб та прапор історія мер міста міста-партнери

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

  громадські організації
політичні партії
засоби масової інформації
міські новини
 
 
ЕКОНОМІКА МІСТА
основні галузі економіки
підприємства
банки
бізнес-інформація
чернігівський міський центр    зайнятості
 
 
ГУМАНІТАРНА СФЕРА
освіта
охорона здоров’я
культура
історичні пам'ятки
спорт
 
 
АКТУАЛЬНО

дозвільний центр

мережа пунктів тестування та    графік проведення зовнішнього    незалежного оцінювання

реєстрація підприємницької    діяльності

виділення земельних ділянок

реструктуризація заборгованості за    житлово-комунальні послуги

встановлення та реєстрація    лічильників

відповідальні організації за надання    житлово-комунальних послуг

тарифи на житлово-комунальні    послуги

архівна справа і діловодство

правила Благоустрою м.Чернігова

перелік громадських приймалень

 
   
 


Чернігів

Загружаем курс доллара от minfin.com.ua… 
Архів міських новин
 
Українські міста в Iнтернеті


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика 


Чернігівським дітям вже закупили понад 90 тисяч солодких подарунків

Придбання дитячих подарунків є однією із соціальних послуг, яка надається Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності застрахованим особам.
 

Цього року придбано 93490 подарунків. Їх закупівлю централізовано проведено Виконавчою дирекцією Фонду, а постачання здійснено приватним акціонерним товариством «Виробниче об’єднання «Конті».
 
Вартість новорічного подарунку, придбаного за кошти Фонду – 23,97 грн. До його складу входить 26 кондитерських виробів, а загальна вага становить 451 грам.       
 
Згідно графіку постачання новорічні подарунки вже завезено до районів і міст області та розпочато їх видачу страхувальникам.  
 
Хто може отримати подарунок? Відповідно до п. 1.5 Порядку придбання та забезпечення новорічними подарунками дітей застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду, затвердженого постановою правління Фонду від 25.10.2007 № 48, застрахована особа (батько, мати, усиновлювач, опікун/піклувальник) має право отримати в поточному році лише один подарунок за рахунок коштів Фонду на дитину, якій станом на 1 січня наступного календарного року не виповнилося 14 років. При цьому новорічний подарунок, придбаний самостійно страхувальником або застрахованою особою, за рахунок коштів Фонду не оплачується.
Рішення про виділення подарунку приймається комісією (уповноваженим) із соціального страхування підприємства, установи, організації на підставі складеної страхувальником відомості на видачу подарунків, де зазначаються прізвища, ініціали застрахованих осіб та їх дітей, число, місяць та рік народження дітей.
 
Представники страхувальників отримують новорічні подарунки для дітей застрахованих осіб в міжрайонних і міській виконавчих дирекціях обласного відділення Фонду на підставі довіреності за накладною та відповідно до поданої ними заявки щодо виділення новорічних подарунків.
 
Фізичним особам – підприємцям, зокрема тим, які використовують працю інших осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, та фізичним особам, що застраховані на добровільних засадах, новорічний подарунок видається за місцем обліку згідно з наказом директора міжрайонної (міської) дирекції на підставі особистої заяви і копії свідоцтва про народження дитини, при цьому подарунок видається за накладною при пред'явленні документа, який засвідчує особу.
 
Видача новорічних подарунків застрахованим особам - найманим працівникам здійснюється безпосередньо страхувальником за їх основним місцем роботи. У відомості на видачу подарунків застрахована особа обов'язково ставить свій підпис про його отримання.
 
Накладні на отримання подарунків, рішення комісії (уповноваженого) із соціального страхування підприємства, установи, організації, відомості на видачу подарунків, які підписані керівником і головою комісії (уповноваженим) та скріплені печаткою, зберігаються страхувальником.ПОДІЇ І КОМЕНТАРІ
 

 Чернігів: С балкона 14-этажки выпал парень

 

12 декабря 2013 года, с балкона 14-этажного дома по адресу ул. Рокоссовского, 18А, расположенного недалеко от рынка «Нива», выбросился молодой человек – об этом журналистам интернет портала gorod.cn.ua сообщил один из жителей данного района. По словам жительницы дома № 18А Натальи, молодой человек, спрыгнувший с балкона 14-этажки, в их доме не проживал. Поэтому никто из жильцов дома № 18А не смог опознать молодого человека и установить его личность.
 
«Все произошло утром, в 10.10. Изначально парня заметила наша уборщица. Она как раз наводила порядок в помещении с мусорными контейнерами. Данное помещение находится непосредственно под общими балконами нашего дома. Уборщица услышала, как что-то с шумом стукнулось землю. Она подумала, что кто-то выбросил с балкона старую одежду. Но когда она вышла из помещения, то увидела лежащего на земле молодого парня лет 20-25, последний тяжело дышал, с хрипами. На нем не было верхней одежды, лишь рубашка и брюки. От удара о землю брюки порвались, а ремень, который был на брюках, треснул. Крови не было.

Дежурная по подъезду сразу же вызвала бригаду скорой помощи. В течение нескольких минут из дома вышли некоторые жильцы, чтобы посмотреть, что случилось. Один из мужчин проверил пульс на шее у молодого человека. Парень еще был жив. Однако до приезда медиков молодой человек скончался. Немного позже сотрудники милиции нашли его верхнюю одежду на 12-м этаже. Никто из жильцов нашего дома не знал погибшего. Дежурная также видела его впервые. Видимо молодой человек зашел в наш дом с четко поставленной целью. Притом умудрился пройти незаметно, не привлекая внимания дежурной по подъезду. Говорят, что от молодого человека исходил незначительный запах алкоголя. Но это только слухи. Следов борьбы на погибшем обнаружено не было. Об этом сообщили  сотрудники милиции. Через какое-то время к месту трагедии приехали мать и брат погибшего» – рассказывает Наталья.

Вот как прокомментировал данное происшествие и.о. начальника центра общественных связей управления  МВД в Черниговской области Борис Коновченко:

Данное событие внесено в единый реестр досудебных расследований с пометкой «самоубийство». Предположительно молодой человек выбросился с общего балкона дома № 18А, с 12 этажа.  Личность погибшего установлена. В данный момент на месте происшествия работают сотрудники милиции. Ведется следствие,  проводятся соответствующие экспертизы. Более подробная информация о данном событии появится  в течение нескольких дней.SiverTime.com.ua

 

 

 ТЕЦ тепла нагенерує всім

Від того, як спрацює житлово-комунальний сектор області в погодно-кліматичних умовах Чернігівщини цієї зими, залежатиме, наскільки тепло буде в оселях громадян. З метою аналізу поточної ситуації щодо готовності підприємств до стабільної роботи нинішнього опалювального сезону голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко відвідав комунальне енергогенеруюче підприємство «Чернігівська ТЕЦ».


Роботу підприємства забезпечує майже тисяча працівників. Запаси вугілля на складах становлять 150 тисяч тонн. Навіть якщо припинити заготівлю палива, наявного вугілля вистачить на 3,5 місяця роботи. Але його запаси постійно поповнюються. ТЕЦ працює у штатному режимі: задіяні 3 пиловугільні котли і 2 турбіни, електричне навантаження — 130 мегават, забезпечуються нормальне функціонування тепломереж і комфортна температура в будинках, що опалюються. Наразі всі об’єкти підключені до теплопостачання.


Ознайомившись із роботою ТЕЦ, поспілкувавшись із її працівниками, Володимир Хоменко позитивно оцінив побачене. Він зазначив, що це підприємство важливе не тільки з точки зору забезпечення теплом жителів обласного центру, але і як суб’єкт економічної діяльності: «Чернігівська ТЕЦ вносить вагомий вклад в економіку області: тут виробляється значна кількість електроенергії, яка навіть транспортується за кордон. А це — значні надходження до бюджетів усіх рівнів».


— Генеруючі і транспортні мережі підприємства нині працюють на належному рівні, — зауважив Володимир Хоменко. — Однак нас турбує перспектива його розвитку. Як відомо, обладнанню ТЕЦ уже понад півстоліття. Тому наступного року потрібно виконати серйозні проектувальні й будівельні роботи з реконструкції та переобладнання.


Відповідаючи на запитання журналістів стосовно Державного бюджету України 2014 року, голова облдержадміністрації зазначив, що він буде спланований таким чином, аби суттєво збільшити фінансування розвитку регіонів, зміцнити їх автономність, спроможність заробляти й розподіляти кошти самостійно, менше залежати фінансово від центральних органів влади. Перед обласними державними адміністраціями стоїть масштабне завдання з опрацювання проектної документації, визначення об’єктів, ресурсів, які будуть використані для його виконання. Створюється спеціальний регіональний фонд, котрий передбачатиме інфраструктурний розвиток області, фінансування шкіл, лікарень, дошкільних закладів, культурно-­освітніх установ, а також розбудову та ремонт мережі доріг.


Щодо нинішньої напруженої ситуації стосовно заборгованості із заробітної плати бюджетникам керівник області повідомив, що минулого четверга вже було отримано дотацію вирівнювання в сумі 76 млн. грн. на її погашення, а цього тижня очікується надходження чергової частини коштів із центрального бюджету. Максимум до 20 грудня питання заборгованості за підтримки Уряду має бути зняте: необхідний фінансовий ресурс буде виділено. Головне, підкреслив Володимир Хоменко, при формуванні бюджету області 2014 року обов’язково слід урахувати особливості Чернігівщини, щоб уникнути подібної проблемної ситуації в подальшому.


Володимир Хоменко прокоментував і суспільно-політичну ситуацію, яка склалася в Україні. За словами очільника області, вона досить складна, особливо після резонансних подій 30 листопада. Позиція влади Чернігівщини однозначна: винні в цьому мають бути притягнуті до відповідальності.


— Усім нам треба заспокоїтися і зрозуміти головне: протистоянням і суперечками ми нічого не вирішимо, — наголосив Володимир Хоменко. — Тільки під час діалогу та завдяки взаєморозумінню можна розв’язати нагальні проблеми. Ми живемо в одній країні й повинні всі разом — і влада, й підприємства, і громадськість — долати ці проблеми. Окрім мітингових пристрастей є і щоденна робота, виконання якої ми маємо забезпечувати.Хвиля Десни© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використанні матеріалів посилання на www.chernigiv.osp-ua.info є обов’язковим. Відповідальність за достовірність матеріалів покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk