на главную
головна /форум /   фотогалерея / робота / міські оголошення 
 
візитівка міста герб та прапор історія мер міста міста-партнери

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

  громадські організації
політичні партії
засоби масової інформації
міські новини
 
 
ЕКОНОМІКА МІСТА
основні галузі економіки
підприємства
банки
бізнес-інформація
чернігівський міський центр    зайнятості
 
 
ГУМАНІТАРНА СФЕРА
освіта
охорона здоров’я
культура
історичні пам'ятки
спорт
 
 
АКТУАЛЬНО

дозвільний центр

мережа пунктів тестування та    графік проведення зовнішнього    незалежного оцінювання

реєстрація підприємницької    діяльності

виділення земельних ділянок

реструктуризація заборгованості за    житлово-комунальні послуги

встановлення та реєстрація    лічильників

відповідальні організації за надання    житлово-комунальних послуг

тарифи на житлово-комунальні    послуги

архівна справа і діловодство

правила Благоустрою м.Чернігова

перелік громадських приймалень

 
   
 


Чернігів

Загружаем курс доллара от minfin.com.ua… 
Архів міських новин
 
Українські міста в Iнтернеті


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика 
52/   Далі »»


Благодаря "формалистам-чиновникам" Черниговский бюджет потеряет более 130 000 гривен

22 сентября 2015 года Управлением капитального строительства Черниговского городского совета по результатам тендера, проходившего 7 сентября 2015 года, было акцептировано предложение Дочернего предприятия «УкрСеверБуд» Закрытого акционерного общества «ДСК», на проведение реконструкции нежилого помещения под организацию детского дошкольного учреждения в г. Чернигове. Стоимость работ составила 12 250 080,00 гривен.

Всего в тендере приняли участие три предприятия: ООО «ФИРМА «МЖК-СЕРВИС», ДП «УкрСеверБуд» ЗАТ «ДСК», ООО «СЕРВИС-БУД-УКРАИНА».

Наименьшую цену предложило ООО «СЕРВИС-БУД-УКРАИНА» - 12 117 705,00 гривен, которая оказалась на 132 375,00 гривен меньше, чем предложил участник – победитель торгов. Причиной отклонения наиболее экономически выгодного предложения, стали непронумерованные страницы в предложении участника конкурсных торгов, также упомянутое предложение не было скреплено печатью, а договорная цена не была подписана руководителем организации.

Как следует из вышеизложенного, заказчик по формальным основаниям отклонил наиболее выгодное предложение, что может стать причиной излишнего расхода бюджетных средств на сумму 132 375,00 гривен.

С целью предотвращения потери государственных средств, Общественная организация «Верховенство права» обратилась в компетентные органы Черниговской области, а также к заказчику торгов с требованием провести проверку на предмет противоправных действий, привлечь виновных лиц к ответственности и расторгнуть незаконный договор.

НОВИНИ ЧЕРНІГОВАКнигу, що допоможе знизити рівень дитячої злочинності, замовили на Чернігівщині

У поліції Полтави презентували новий навчальний посібник, за яким правоохоронці зможуть працювати зі «складними» підлітками та їхніми сім’ями. Книгу «Делінквентний підліток» написали полтавські науковці-психологи, які переконують, якби хоча б по одному примірнику потрапило до кожного району – це допомогло б частково знизити показники дитячої злочинності.

Поки що у київському видавництві надрукували 700 екземплярів. Найбільше їх замовили у Чернігівську область.
 

НОВИНИ ЧЕРНІГОВАЧому ми бачимо не всю історію? - презентація книги про пам’ятки Чернігівського району

Презентація першого (пілотного) випуску Чернігівського тому енциклопедичного видання «Звід пам’яток історії та культури України», присвяченого Чернігівському району, відбулася сьогодні у залі засідань Чернігівської райдержадміністрації.

Як зазначалося, «Звід пам’яток історії та культури України» являє собою перше енциклопедичне науково-довідкове видання про всі відомі на сьогодні на території України нерухомі пам’ятки археології, історії, архітектури та містобудування, монументального мистецтва. З огляду на значний обсяг і різний ступінь опрацювання матеріалів Чернігівського тому «Зводу», обласна редакційна колегія вирішила поступово оприлюднювати їх у форматі районів і міст обласного значення з тим, щоб на завершальному етапі звести їх докупи у вигляді цілісного тексту. Відкриває цей серіал книга, присвячена пам’яткам історії та культури Чернігівського району.

«Чернігівський том має стати основою оновленого державного реєстру памяток нашої області та спонукати дослідників до подальших пошуків і нових відкриттів, - висловив сподівання професор, голова правління обласної організації Національної спілки краєзнавців України, керівник робочої групи з випуску видання Олександр Коваленко. - Підготовка цієї енциклопедії розпочалася в далекому 1982 році і тривала в області до початку 90-х років. Згодом через брак коштів була призупинена.

«У жовтні 2008 року було створено один з небагатьох в Україні комунальний заклад обласної ради «Науково-методичний центр з випуску Чернігівського тому …». Наше завдання полягало у виявленні, вивченні, ретельному перегляді і суттєвому доповненні списків реєстрів пам`яток. Співробітники центру обстежили територію Чернігівського району, аби дослідити стан вже відомих та виявити нові об’єкти (загалом понад 700)”.

Чимало риторичних запитань задав у своєму слові перший заступник голови облдержадміністрації, член редколегії видання Леонід Сахневич. «Те, що я побачив і прочитав, не може задовольнити ні мене, ні вас. Чому? Тому, що ми бачимо історію, але ми бачимо не всю історію. Чому ми так довго тягнули, чому не могли знайти кошти?» - звернувся він до присутніх. - І я просив би, аби ми пришвидшили видання того, що вже зібрали, не тільки по Чернігівському району, а по інших. Те, що ми створили, це не вся історія Чернігівського району».

«Ми повинні її і далі наповнювати – від старовини до сучасності. Тепер, коли вийшов цей «Звід», історикам робити це буде легше. У нас є початок і будемо далі працювати».

Велика доля оптимізму була у словах голови райдержадміністрації Віктора Коржа. «До наукового обігу та інтелектуального простору введено унікальну інформацію про пам’ятки регіону, що сприятиме розвитку туризму. Сподіваюся, що видання  не лише матиме просвітницьке значення, але й дасть значний поштовх пошуковій та краєзнавчій діяльності на Чернігівщині», - підкреслив посадовець.

Окремо було наголошено: над підготовкою «Зводу» працювали 50 авторів – науковці, викладачі й учителі, працівники архівів, музеїв і бібліотек, державних установ та органів місцевого самоврядування, краєзнавці-аматори. Зокрема і наш колега – заслужений журналіст України, краєзнавець і поет Володимир Сапон.

Книга складається з грунтовних нарисів про історико-культурну спадщину району та пам’ятки Седнєва, 774 статтей про окремі пам’ятки, картографічного та ілюстративного матеріалу. Статті містять інформацію про місце знаходження, опис зовнішнього вигляду об’єкта, характеристику його особливостей, дані про пов’язані з ним історичні події та їх увічнення. Вони доповнені ілюстраціями,  бібліографією, системою допоміжних покажчиків.

200-сторінкове видання має кольорову суперобкладинку. Видавці Валерій Лозовий та Олег Єрмоленко підготували його до друку у найкоротший термін. Єдине, що викликає сумніви, це наклад – 500 примірників. Явно недостатньо для такого великого району, як Чернігівський, відзначали автори. 

НОВИНИ ЧЕРНІГОВА

 © Інститут Трансформації Суспільства 2007-2021
При повному або частковому використанні матеріалів посилання на www.chernigiv.osp-ua.info є обов’язковим. Відповідальність за достовірність матеріалів покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk