на главную
головна /форум /   фотогалерея / робота / міські оголошення 
 
візитівка міста герб та прапор історія мер міста міста-партнери

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

  громадські організації
політичні партії
засоби масової інформації
міські новини
 
 
ЕКОНОМІКА МІСТА
основні галузі економіки
підприємства
банки
бізнес-інформація
чернігівський міський центр    зайнятості
 
 
ГУМАНІТАРНА СФЕРА
освіта
охорона здоров’я
культура
історичні пам'ятки
спорт
 
 
АКТУАЛЬНО

дозвільний центр

мережа пунктів тестування та    графік проведення зовнішнього    незалежного оцінювання

реєстрація підприємницької    діяльності

виділення земельних ділянок

реструктуризація заборгованості за    житлово-комунальні послуги

встановлення та реєстрація    лічильників

відповідальні організації за надання    житлово-комунальних послуг

тарифи на житлово-комунальні    послуги

архівна справа і діловодство

правила Благоустрою м.Чернігова

перелік громадських приймалень

 
   
 


Чернігів

Загружаем курс доллара от minfin.com.ua… 
Архів міських новин
 
Українські міста в Iнтернеті


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика 
149/   Далі »»


Латвійські колеги поділилися досвідом реформування влади з представниками місцевого самоврядування Чернігівщини

11 грудня 2014  року в Чернігівській обласній раді відбулося спільне засідання експертної групи Міністерства захисту навколишнього середовища та регіонального розвитку Латвійської Республіки, обласної Асоціації «Ради Чернігівщини», Консультативно-дорадчої ради з питань розвитку місцевого самоврядування при голові Чернігівської обласної ради та обласної робочої групи з підготовки та реалізації концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.


Участь в засіданні, яке провів голова обласної ради Микола Звєрєв, взяли перший секретар посольства Латвійської Республіки в Україні Лігіта Давидова, члени експертної групи Міністерства захисту навколишнього середовища та регіонального розвитку Латвійської Республіки: Айварс Драудіньш - директор Департаменту самоврядування цього Міністерства, Арніс Шултс - заступник директора Департаменту самоврядування-керівник відділу розвитку системи самоврядування, Людмила Іванова - керівник відділу методики та нагляду Департаменту самоврядування, Андріс Еглітіс - старший експерт відділу планування регіонального розвитку Департаменту регіональної політики зазначеного Міністерства; директор Інституту трансформації суспільства, професор Національної академії управління Олег Соскін, керівники районних рад, міські, селищні та сільські голови краю, відповідальні працівники апарату обласної ради, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади міста і області.


Відкриваючи захід, голова обласної ради Микола Звєрєв наголосив, що Україна - незалежна, мирна європейська держава, яка в усі віки славилася своєю гостинністю і працьовитістю. Але сьогодні на її східній території йде неоголошена війна. Гинуть кращі представники української нації: 11 грудня Чернігівщина прощалася ще з трьома патріотами-земляками, які, захищаючи рідну землю, загинули у зоні АТО. Світлу пам'ять героїв учасники засідання вшанували хвилиною мовчання.


Микола Звєрєв висловив щиру вдячність гостям з Латвійської Республіки, які відгукнулися на прохання обласної ради поділитися власним досвідом реформування управлінської системи та адміністративно-територіального поділу і спільно розглянути складні проблеми реформування влади в Україні.


За словами керівника, нині Україна перебуває на шляху проведення реформ, свідченням чому є нещодавно прийнятий Закон про співпрацю територіальних громад, який уже діє. Окрім того, на розгляді у Верховній Раді України перебуває проект Закону про право територіальних громад на об'єднання.


Отож, як зазначив Микола Звєрєв, для того, щоб не робити помилок в цій справі, нам дуже важливий досвід латвійських колег. І тому сьогодні представники самоврядування Чернігівщини мають можливість обмінятися досвідом та знайти нові рішення, які дозволять наблизити адміністративні послуги до населення і зробити наші території більш комфортними для проживання громадян. Проте для зрушення реформи з місця, потрібно ще внести необхідні зміни до Конституції України, інших законодавчих актів, які дадуть старт децентралізації влади в державі. Іншого шляху не дано. Адже сповільнення реформ – це шлях у безвихідь. А це – криза в економіці і соціальній сфері, галопуюча інфляція і ті негативні процеси в суспільстві, які вже спричинили масові невдоволення у Вінниці, Запоріжжі, інших містах Микола Звєрєв наголосив, що Чернігівська обласна рада робить конкретні кроки для того, аби область стала пілотною у впровадженні реформ і, навіть, вже отримано підтримку цих ініціативи з Адміністрації Президента України. А зараз головне – отримати ще й відповідні законодавчі акти та передбачити джерела фінансування на підтримку реформ.


Перед учасниками спільного засідання виступила перший секретар посольства Латвійської Республіки в Україні Лігіта Давидова, яка окреслила перспективні шляхи двосторонньої співпраці у сфері реформування влади та взаємодії в інших галузях співробітництва. Досвідом проведення реформ управлінської системи та адміністративно-територіального поділу в Латвійській Республіці поділився заступник директора Департаменту самоврядування-керівник відділу розвитку системи само врядувань Міністерства захисту навколишнього середовища та регіонального розвитку цієї Балтійської країни Арніс Шултс. Своє бачення проведення реформування влади в Україні презентував директор Інституту трансформації суспільства, професор Національної академії управління Олег Соскін.


За результатами спільного засідання відбулося жваве обговорення порушеної теми, у якому взяли участь керівники громад.


На завершення заходу голова обласної ради Микола Звєрєв щиро подякував всім учасникам зустрічі і особливо гостям за плідну і продуктивну роботу на благо кращої долі народів України і Латвії.


Як було наголошено, 12 грудня члени Латвійської делегації перебуватимуть у Ніжинському районі, де візьмуть участь у презентації проекту Clima East "Збереження та стале використання торфовищ», інших заходах.
 

 День Воли отметят в Чернигове

Украинцы и белорусы Чернигова проведут шествие 25 марта.

Об этом сайту charter97.org сообщили организаторы акции.

«Формат проведения мероприятия - белорусский вариант Дня св. Патрика, то есть без пафоса, без речей. Собираемся пройти шествием и отметить с семьями. Акцию помогают организовать Самооборона Майдана и простые украинцы. Кроме этого собираемся отметить 175-тилетие Франциска Богушевича, который жил на Сиверщине (Нежин, Черниговская область) и непосредственно в Чернигове. В первую очередь акция рассчитана на местных украинцев, чтобы показать, что белорусы не только приезжают на оптовые базы и рынки, но и живут тут с рождения», - рассказал белорусский писатель, номинант премии Гедройца Владислав Ахроменко, автор книги «Теория заговора».

Сбор участников акции - 25 марта в 19:00. Место сбора - паб-бильярдная «Фальварек» (ул. Мира, 20). Организаторы приглашают всех присоединиться к акции.


ХАРТЫЯ 97

 Створення робочої групи по опрацюванню пропозицій територіальних громад Чернігівської області

 

gerb
Україна
ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

17 лютого      2015 року                               м.Чернігів                   №10

Про створення робочої групи
по опрацюванню пропозицій територіальних громад області
щодо їх добровільного об’єднанняЗ метою організаційного та юридичного забезпечення реалізації   Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, схваленою розпорядженням Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2014 року № 333-р, на виконання законодавства щодо співробітництва та об’єднання територіальних громад в області, керуючись частиною 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:


1. Створити робочу групу по опрацюванню пропозицій територіальних громад області щодо їх добровільного об’єднання у складі згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.
 

 

Голова обласної ради
 
М.В.Звєрєв
 

Додаток
до розпорядження
голови обласної ради
17 лютого 2015 року №10

Склад робочої групи по опрацюванню пропозицій територіальних громад області  щодо їх добровільного об’єднання
 

 

Звєрєв
Микола Вікторович
керівник робочої групи, голова обласної радиЧлени робочої групи:
Мельничук
Валентин Васильович
заступник голови обласної ради
Соскін
Олег Ігорович
директор Інституту трансформації суспільства, професор Національної академії управління
Дудко
Валерій ВолодимировичНегода
Олександра Іванівна
директор Департаменту фінансів обласної державної адміністраціїзаступник начальника організаційного відділу виконавчого апарату обласної ради
Кравченко
Сергій Петрович
заступник начальника аналітичного відділу
виконавчого апарату обласної ради
Гулий
Андрій Олександрович

Сорока
Вікторія Анатолівна
головний спеціаліст юридичного відділу виконавчого апарату обласної ради

радник заступника голови обласної ради
   
Карпенко
Валентина Федорівна
Парафіївський селищний голова Ічнянського району, голова Чернігівського обласного відділення Всеукраїнської Асоціації сільських та селищних рад
Каменська
Наталія Дмитрівна
директор комунального підприємства
«Консалтинговий центр «Сіверщина» Чернігівської обласної радиКеруючий справами

виконавчого апарату

обласної ради                                                                       С.І.Фесенко                          Чернігівська обласна рада© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2021
При повному або частковому використанні матеріалів посилання на www.chernigiv.osp-ua.info є обов’язковим. Відповідальність за достовірність матеріалів покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk