на главную
Гранитные памятники и надгробия в Харькове memorial-stone
головна /форум /   фотогалерея / робота / міські оголошення 
 
візитівка міста герб та прапор історія мер міста міста-партнери

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

  громадські організації
політичні партії
засоби масової інформації
міські новини
 
 
ЕКОНОМІКА МІСТА
основні галузі економіки
підприємства
банки
бізнес-інформація
чернігівський міський центр    зайнятості
 
 
ГУМАНІТАРНА СФЕРА
освіта
охорона здоров’я
культура
історичні пам'ятки
спорт
 
 
АКТУАЛЬНО

дозвільний центр

мережа пунктів тестування та    графік проведення зовнішнього    незалежного оцінювання

реєстрація підприємницької    діяльності

виділення земельних ділянок

реструктуризація заборгованості за    житлово-комунальні послуги

встановлення та реєстрація    лічильників

відповідальні організації за надання    житлово-комунальних послуг

тарифи на житлово-комунальні    послуги

архівна справа і діловодство

правила Благоустрою м.Чернігова

перелік громадських приймалень

 
   
 


Чернігів

Загружаем курс доллара от minfin.com.ua… 
Архів міських новин
 
Українські міста в Iнтернеті


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика 
179/   Далі »»


Рішенням виконкому встановлено тарифи на послуги теплопостачання для окремих підприємств у Чернігові

Приватному підприємству «Спеценергоком», дочірньому підприємству «Агентство «Новий формат», Чернігівському національному технологічному університету встановлено тарифи на послуги теплопостачання для категорій споживачів, крім населення.

Відповідне рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради № 359 «Про тарифи на послуги теплопостачання в м. Чернігові» прийнято 22 грудня 2014 року.

Так, приватному підприємству «Спеціальна енергетична компанія» для розрахунків із бюджетними установами та іншими споживачами встановлено:


– тариф на послугу з централізованого опалення в розмірі 1626,59 грн./Гкал;

– тариф на послугу з централізованого постачання гарячої води в розмірі 78,65 грн./м куб.

Єдиний податок у тарифах враховано.

Дочірньому підприємству «Агентство «Новий формат» для розрахунків з бюджетними установами встановлено:


– тариф на теплову енергію в розмірі 1602,85 грн./Гкал.

Податок на додану вартість в тарифі враховано.

Чернігівському національному технологічному університету для розрахунків із бюджетними установами та іншими споживачами встановлено:


– тариф на послугу з централізованого опалення в розмірі 1541,17 грн./Гкал;

– тариф на послугу з централізованого постачання гарячої води в розмірі 74,53 грн./м куб.

Податок на додану вартість у тарифах враховано.

Ці тарифи вводяться в дію з 8 січня 2015 року.

Розрахунки з населенням за послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для всіх суб’єктів господарювання, які здійснюють виробництво, транспортування та постачання теплової енергії у м. Чернігові, ліцензування діяльності яких не належить до повноважень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть проводитись по тарифам, встановленим Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг для ПАТ «Облтеплокомуненерго» для населення.

З повним текстом рішення можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Чернігівської міської ради в розділі «Нормативні документи» у рубриці «Рішення виконкому». Також розмір тарифів указаний у розділі «Про місто», в рубриці «Комунальне господарство» в закладці «Тарифи на житлово-комунальні послуги».


ПОДІЇ І КОМЕНТАРІУ Чернігові електронна звітність набуває популярності

«Електронне звітування – це економія часу та витрат», ─ переконаний начальник  управління ІТ та обліку платників ДПІ у м. Чернігові Ігор Чеботар. Він повідомив, що кількість платників міста, які  надсилають податкову звітність та звітність з ЄСВ, використовуючи мережу Інтернет, постійно зростає. Так, кількість платників ПДВ, які звітують засобами телекомунікаційного зв’язку сягає 99%.


Необхідними умовами для платника податків, який виявив бажання подавати по­даткову звітність в електронному вигляді, є наявність:
  • комп’ютера з операційною системою Windows з доступом до мережі Інтернет;
  • спеціалізованого програмного забезпечення для формування, підписання та подання податкової звітності до органів ДФС.
  • чинних посилених сертифікатів ключів ЕЦП посадових осіб, які підписують звітність, та електронної печатки (для фізичних осіб — підприємців — печатка за наявності).
     
Платники податків мають право обрати за власним бажанням будь-який акредитований центр сертифікації ключів. Але варто зважати на те, що Акредитований центр сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС України надає послуги ЕЦП на безоплатній основі.

З переліком реєстраційних документів (зразками їх заповнення) для кожної категорії платників податків та іншою корисною інформацією можна ознайомитися в розділі «Реєстрація користувачів», що на офіційному інформаційному ресурсі http://acskidd.gov.ua.

Платнику подат­ків необхідно звернутися до будь-якого представництва АЦСК ІДД ДФС за адресою, вказаною на офіційному інформаційному ресурсі в розділі «Контакти».

Перед поданням податкової звітності в електронній формі платнику податків необхідно укласти Договір «Про визнання електронних документів» з контролюючими орга­нами. Такий договір укладається в електронному вигляді за допомогою обраного платником податків програмного забезпечення (онлайн-сервісу) для підписання та подання електронної звітності.

Якщо платник податків перебуває на обліку як платник окремого податку в декількох контролюючих органах, то для подання податкової звітності в електронному вигляді до контролюючих органів такий платник податків має укласти Договір «Про визнання електронних документів» та провести обмін посиленими сертифікатами ключів з кожним окремим контролюючим органом. Якщо Договір «Про визнання електронних документів» з контролюючим органом не буде укладений, то звітність в електронному вигляді не прийматиметься.

Інформацію про безкоштовне програмне забезпечення, яке можна використовувати при формуванні та підписанні звітності безкоштовними ключами, сформованими АЦСК ІДД ДФС України, наведено на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД ДФС України http://acskidd.gov.ua у розділі «Програмне забезпечення» та на офіційному веб-порталі ДФС України (http://sfs.gov.ua/) у рубриці «Електронна звітність/Платникам податків про електронну звітність».

При цьому, платник податків може легко пересвідчитись, чи прийнята його електронна звітність контролюючим органом.

Платнику податків надсилаються дві квитанції. Перша квитанція є підтвердженням платнику податків передачі його податкових документів в електронному вигляді до контролюючого органу засобами телекомунікаційного зв’язку. Ця квитанція надсилається органами ДФС України на електронну адресу платника податків, з якої було надіслано податкову звітність.

Якщо на електронну адресу платника податків не надійшла перша квитанція, то податковий документ вважається неодержаним. Підтвердженням платнику податків прийняття його податкових документів до бази даних контролюючого органу є друга квитанція в електронному вигляді.

Найбільш розповсюджені помилки, які виникають при формуванні електронної звітності:

– звітність відправляється на адресу контролюючого органу без попереднього укладання Договору;

– не заповнені обов’язкові реквізити (податковий номер платника, звітний (податковий) період тощо);

– значення реквізитів у середині документа не відповідають імені файлу;

– звітність з ПДВ сформовано не в «пакеті».

Нагадаємо, що  для отримання  безкоштовного електронного ключа цифрового відпису потрібно звернутися до  відділу реєстрації користувачів при ГУ ДФС у  Чернігівській області: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 28, 1-й поверх, кім.14. Телефон для довідок (0462) 77-49-27.

Електронні ключі дають змогу звітувати в режимі он-лайн не лише до органів ДФС, а й до органів державної статистики України та Пенсійного фонду.


БІЛА ХАТАРеконструкція Чернігівської ТЕЦ таки буде

Вихідними чернігівські журнадісти не змогли потрапити на громадське слухання щодо реконструкції Чернігівської ТЕЦ. З цього приводу на сайті опублікований матеріал: "Общественные слушания по-тихому – угроза энергетической безопасности Чернигова?".

Пізніше фірма "ТехНова" надіслала офіціальне повідомлення про проведення громадського слухання. Нижче подаємо Вам прямий текст повідомлення:

19 грудня 2014 року згідно до вимог Постанови КМУ від 29.06.2011 року №771 «Про затвердження Порядку залучення громадськості до обговорення питань щодо прийняття рішень, які можуть впливати на стан довкілля» в Чернігові відбулося громадське обговорення екологічних наслідків реконструкції КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «ТехНова», в якому взяли участь 124 жителів Чернігова. В обговоренні взяли участь: генеральний директор ТОВ фірма «ТехНова» О.С.Корчинський, головний інженер проекту Донецького проектно-вишукувального і науково-дослідного інституту «Теплоелектропроект» ПАО «Донбасенерго» В.В.Ільяш та перший заступник Чернігівського міського голови М.М.Миргородський.

О.С.Корчинський повідомив присутнім чернігівцям про деякі законодавчі зміни щодо посилення вимог до екологічних наслідків діяльності енергетичних об’єктів. Зокрема, необхідність розгляду такого питання пов’язана із підписанням Україною Європейської енергетичної Хартії, внаслідок чого суттєво підвищилися екологічні стандарти роботи енергетичних об’єктів та значно посилилися вимоги до екологічної безпеки в нашій країні.

Як зазначив О.С.Корчинський, ці нові високі екологічні стандарти були враховані в «Програмі стратегічного розвитку Чернігівської ТЕЦ до 2022 року», що затверджено у червні 2012 року Чернігівською міською радою. Він нагадав присутнім, що зазначена Програма передбачає масштабні заходи щодо оновлення обладнання, реконструкції та заміни ключових стратегічних об’єктів, задіяних в теплогенерації на Чернігівській ТЕЦ. Ключове завдання Програми - створення робочої проектної документації  - техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) будівництва нового сучасного котла, що працює за технологією циркулюючого киплячого шару (ЦКШ). Чернігівська міська рада зобов’язала ТОВ фірма «ТехНова» виконати роботи із розробки ТЕО за власний рахунок. Підрядником із розробки ТЕО обрали вітчизняне підприємство - Донецький проектно-вишукувальний і науково-дослідний інститут «Теплоелектропроект» ПАО «Донбасенерго» («Донтеп»), оскільки там працюють єдині в Україні фахівці, які вже мають успішний практичний досвід подібних проектних робіт при будівництві першого в Україні енергоблоку за технологією ЦКШ на Старобешевській ТЕС.

О.С.Корчинський звернув увагу на те, що ТОВ фірма "ТехНова" планово і своєчасно виконує свої зобов'язання перед чернігівською громадою щодо розробки ТЕО нового енергоблоку і зазначений проект  вже готовий до державної будівельної експертизи. Після затвердження відповідними фахівцями-експертами цієї робочої проектної документації (ТЕО), Чернігівська міська рада буде окремо визначатися із рішенням про початок будівництва нового енергоблоку та щодо джерел фінансування цього будівництва і його виконавців.

Представник проектної організації В.В.Ільяш детально розповів присутнім про переваги технології ЦКШ порівняно з іншими технологіями спалювання вугілля. Він зауважив, що новий котел стане важливим доповненням вже існуючого обладнання станції. Введення в роботу нового енергоблоку, дозволить зменшити навантаження на існуюче застаріле обладнання Чернігівської ТЕЦ і таким чином значно подовжить термін експлуатації наявних котло- та турбоагрегатів. В.В.Ільяш навів розрахунки щодо зменшення шкідливих викидів в атмосферу для виконання вимог європейських екологічних норм та стандартів.

Також серед переваг нової технології - зменшення собівартості теплової енергії, оскільки котел за технологією ЦКШ потребує природнього газу лише при запуску і здатний працювати на низькоякісному вугіллі. Це звісно ж впливатиме на тарифоутворення, отже впровадження такої технології буде мати позитивний  економічний ефект для громади міста Чернігова. Крім того проектувальник зазначив можливість безпечного використання відходів виробництва в якості сировини для будівництва доріг.

Попередньо з інформацією щодо покращення екологічного стану роботи підприємства в разі реалізації зазначеного проекту чернігівці могли ознайомитися в «Заяві про екологічні наслідки реконструкції ТЕЦ», що опубліковано у газеті «Чернігівські відомості» № 45 від 05.11.2014 року. Про час та місце проведення громадських слухань повідомлялося у випуску № 47  газети "Чернігівські відомості"  від 19.11.2014 року. Підготовка до обговорення тривала місяць.


ПОДІЇ І КОМЕНТАРІ

 © Інститут Трансформації Суспільства 2007-2021
При повному або частковому використанні матеріалів посилання на www.chernigiv.osp-ua.info є обов’язковим. Відповідальність за достовірність матеріалів покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua

TyTa

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk